°C

Pływacy z Warszawy najlepsi w Lidze SMS

foto: Krystian Machalica
 

SMS Warszawa Bielany wygrał rozgrywane w Drzonkowie drugie zawody Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego. Pływacy ze stolicy triumfowali także w grudniu w pierwszej edycji, dzięki czemu zwyciężyli w całym cyklu. SMS Zielona Góra po dwóch rundach uplasował się na miejscu dziewiątym.

W piątek i w sobotę na 50 m pływalni w Drzonkowie pływacy z Warszawy zdobyli łącznie 2021 punktów. Drugie miejsce zajął SMS Warszawa Konwiktorska (1833 pkt)  a podium uzupełnili pływacy z SMS-u Lublin (1760, 50 pkt) . Zielonogórzanie zajęli dobre dziesiąte miejsce zdobywając 1136,5 pkt.

Finalnie zawody Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego wygrała ekipa SMS-u Warszawa Bielany (4064 pkt), wyprzedzając SMS Lublin (3599,5 pkt) i SMS Oświęcim (3590,5). SMS Zielona Góra z dorobkiem 2400,5 pkt na miejscu dziewiątym. 


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku