°C

Ostatnia kanalizacja gminy Skąpe

fot. Zbigniew Bodnar
 

Wkrótce dowiemy się kto będzie wykonywał kanalizację w sołectwie Niekarzyn w gminie Skąpe. Umowa w tej sprawie powinna być podpisana dzisiaj. To ważna inwestycja, bo zamyka proces kanalizacji gminy Skąpe.

– Oczywiście kanalizacja dotyczy dużych sołectw, które zostały zapisane w strategii gminy – tłumaczy Zbigniew Woch, wójt gminy Skąpe.

Po wybudowaniu sieci w Niekarzynie, procent skanalizowania gminy sięgnie 83 procent. Kilka mniejszych miejscowości gminy będzie korzystało z szamb tradycyjnych, ale będą one obsługiwane przez nowoczesny wóz asenizacyjny.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku