°C

Lubsko zaprasza na przygodę z ekologią

fot. K.Gonera
 

Lubski magistrat zaprasza mieszkańców na przygodę z ekologią. Będzie sadzenie drzew oraz ekopiknik. Organizatorzy zapewniają, że 2. czerwca atrakcji nie zabraknie.

Burmistrz Janusz Dudojć zachęca do spotkania z ekologią nie tylko młodych mieszkańców gminy. Imprezie towarzyszyć będą trzy słowa: zdrowie, energia, natura. Tego dnia chętni będą mogli między innymi posadzić miododajne drzewa. Oczywiście z myślą o pszczołach.

– Przygotowaliśmy sporo atrakcji nie tylko dla dzieci. Warto będzie być z nami w pierwszą środę czerwca – mówi burmistrz Dudojć:

– Będzie też konkurs ekologiczny – dodaje szef lubskiego magistratu:

Przedsięwzięcie rozpocznie się o godzinie 14.00 nad zalewem Karaś.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku