°C

Pomoc pogorzelcom z Kostrzyna nad Odrą

Fot. Agnieszka Matuła-Dziduch
 

Rodzina z Kostrzyna nad Odrą została bez dachu nad głową. Wskutek pożaru, który miał miejsce pod koniec kwietnia, starsze małżeństwo straciło dobytek całego życia.

Ogień w krótkim czasie pochłonął całe piętro z dachem i poddaszem, spłonęły także ubrania i cenne przedmioty. Agnieszka Matuła-Dziduch, córka pogorzelców, mówi, że część strat powstała w trakcie gaszenia pożaru, strumienie wody także spowodowały wiele zniszczeń:

Agnieszka Matuła-Dziduch, mówi, że ubezpieczenie domu, a także oszczędności życia jej rodziców, nie pokryją strat spowodowanych pożarem domu, dlatego zorganizowano zbiórkę pieniędzy na ten cel:

Link do zbiórki https://zrzutka.pl/stxj6x


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku