°C

Nowe oblicze parku w Przewozie

E.Kobelak
 

Samorząd Przewozu ma w planach renowację miejscowego parku. To miejsce rekreacji mieszkańców, ale i turystów, którzy chętnie korzystają z oazy zieleni. Park został założony jeszcze przed wojną, ale brak stałej pielęgnacji sprawił, że jego walory mocno się zatarły.

– Chcemy, by znów z niego korzystali mieszkańcy i turyści, zadbamy więc o nowy wygląd parku – zapewnia Mariusz Strojny, wójt gminy Przewóz.

Dodajmy, że od ubiegłego roku w parku działa oświetlenie. Docelowo w parku w Przewozie powstanie zrekonstruowany amfiteatr, ale będzie on w innym miejscu, niż w pierwotnym założeniu twórców parku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku