°C

Konferencja na początek jubileuszu

fot. Collegium Polonicum
 

Poznaliśmy harmonogram wydarzeń związanych z 30. rocznicą powstania Collegium Polonicum w Słubicach. Jubileusz ma nieco inny charakter, niż wstępnie planowali organizatorzy. Pandemia zmusza, mimo luzowania obostrzeń, do zachowania reżimu sanitarnego.

– Inauguracją obchodów naszej uczelni będzie konferencja naukowa, którą zaplanowaliśmy na 17 czerwca – informuje Ewa Bielewicz – Polakowska, rzeczniczka Collegium Polonicum.

Punktem kulminacyjnym obchodów 30-lecia Collegium Polonicum będzie inauguracja nowego roku akademickiego, która odbędzie się już w wyremontowanej po pożarze auli uczelni. Remont trwał trzy lata.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku