°C

Docieplą kostrzyńskie przedszkole

Kobiety górą - dziewczyny z "Wesołych Boberków" z kwiatami od kolegów z grupy. Fot. Z arch. przedszkola "Wesołe Boberki".
 

Samorząd Kostrzyna nad Odrą zdecydował się na termomodernizacje Przedszkola nr 2. Wprawdzie nie jest w nim zimno, ale koszty ogrzewania zimą są wysokie.

– Ograniczanie kosztów, wydatków, w obecnych czasach staje się priorytetem, stąd nasza decyzja – tłumaczy Mirella Ławońska, skarbnik Kostrzyna nad Odrą.

Dodajmy, że w miarę możliwości finansowych samorząd Kostrzyna poprawia jakość dociepleń w innych budynkach użyteczności publicznej.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku