°C

Lubuscy posłowie o Polskim Ładzie

KPRM
 

To jest miód na moje serce, tak szef SLD w województwie lubuskim i poseł Bogusław Wontor komentuje ogłoszone w sobotę propozycje Polskiego Ładu czyli nowego społeczno-gospodarczego programu partii rządzącej na okres pocovidowy.

Dotyczy on 10 obszarów: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska – nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025 oraz Złota jesień życia.

Bogusław Wontor był gościem programu Miejski Punkt Widzenia:

Poprzez program Polski Ład chcemy kontynuować to co już i tak zaczęliśmy – wyjaśnił poseł PiS Jerzy Materna. W tym programie każdy Polak znajdzie coś dla siebie, dodał:

Program Polski Ład przewiduje między innymi podniesienie do 30 tysięcy złotych kwoty wolnej od podatku i podniesienie drugiego progu podatkowego do 120 tysięcy złotych.

Cała audycja MPW TUTAJ


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku