°C

Frątczak i Żyto w sądzie? Na to się zanosi

fot. Pixabay
 

Od sobotniego wieczoru głośno w żużlowej Polsce o konflikcie trenera Marwis.pl Falubazu Zielona Góra Piotra Żyty z byłym menedżerem tego zespołu, obecnie żużlowym ekspertem - Jackiem Frątczakiem. Upraszczając sprawę: Frątczak skrytykował kilkakrotnie Żytę, Żyto mocno mu odpowiedział, a sprawa może skończyć się w sądzie, bo Frątczak poczuł się urażony.

Wszystko zaczęło się po przegranym meczu Falubazu z Unią Leszno. Wtedy Jacek Frątczak napisał mocny komentarz do występów zespołu Piotra Żyty wskazując w nim błędy, które w jego ocenie popełnia trener zielonogórskiej drużyny.

Żyto w rozmowie z Radiem Zielona Góra odpowiedział ostro – nazwał Frątczaka Dyzmą żużla i stwierdził, że ten nic nie osiągnął.

Teraz z kolei urażony poczuł się Frątczak, który zażądał w jednym z portali przeprosin od trenera Falubaz i zagroził, że jeśli ich nie będzie to poda Żytę do sądu.

Sprawa jest już w kancelarii adwokackiej, a dziś o niej szeroko mówiliśmy w DOGRYWCE na 97.1 fm.

Tu wypowiedzi Piotra Żyty i mecenasa Sebastiana Kaszewskiego, który reprezentuje Jacka Frątczaka. Sam Frątczak o sprawie już nie chce mówić, a właściwie za niego mówi jego prawnik…

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku