°C

Gorzowskie derby piłkarek znów na remis

fot. Filip Górecki
 

Remisem 1:1, a więc idetycznym wynikiem jak w rundzie jesiennej zakończyły się trzecioligowe gorzowskie derby piłkarek pomiędzy TKKF Stilonem a KKP Wartą.

Niżej notowane gospodynie prowadziły od 13 minuty po uderzeniu Wiktorii Czarnik. W 77 wyrównanie dla liderującej w rozgrwykach Warty przyniósł gol Anny Okulewicz. Przez ostatnie 10 minut TKKF Stilon grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Pauliny Sanockiej. Stąd jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek tej drużyny Malwina Mazur była zadowolona z remisowego rezultatu:

W meczach pozostałych lubuskich drużyn Promień Żary pokonał KKS Zabrze 1:0 a MUKS PS Kostrzyn przegrał w Sosnowcu z rezerwami Czarnych 0:10.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku