Gorzowskie derby piłkarek znów na remis

Remisem 1:1, a więc idetycznym wynikiem jak w rundzie jesiennej zakończyły się trzecioligowe gorzowskie derby piłkarek pomiędzy TKKF Stilonem a KKP Wartą.

Niżej notowane gospodynie prowadziły od 13 minuty po uderzeniu Wiktorii Czarnik. W 77 wyrównanie dla liderującej w rozgrwykach Warty przyniósł gol Anny Okulewicz. Przez ostatnie 10 minut TKKF Stilon grał w osłabieniu po czerwonej kartce dla Pauliny Sanockiej. Stąd jedna z najbardziej doświadczonych zawodniczek tej drużyny Malwina Mazur była zadowolona z remisowego rezultatu:

W meczach pozostałych lubuskich drużyn Promień Żary pokonał KKS Zabrze 1:0 a MUKS PS Kostrzyn przegrał w Sosnowcu z rezerwami Czarnych 0:10.