°C

Lider IV ligi lepszy od rezerw Lechii

Marek Staniszewski
 

W lubuskiej IV lidze piłkarskiej rezerwy zielonogórskiej Lechii przegrały z liderem tabeli Cariną Gubin 0:2.

Młodzież Lechii pokazała ciekawą grę, ale w 30 minucie po błędzie defensywy gospodarzy Szymon Witczak pokonał bramkarza Lechii Jakuba Marczaka. Zielonogórzanie mieli doskonałą okazję, by wyrównać przed przerwą, ale Kornel Wieczorek zmarnował stuprocentową sytuację. Po zmianie stron Carina nie angażowała się w zbyt wiele akcji pod bramką Lechii, a skoncentrowała się na kontrach. W 75 minucie drugiego gola dla gubinian zdobył Bartosz Woźniak, a gospodarze choć stwarzali sytuacje pod bramką Cariny, to nie potrafili pokonać bramkarza Karola Kubasiewicza:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku