°C

Drugi z zaginionych nastolatków również nie żyje

fot.pixabay
 

Tragiczny finał poszukiwań drugiego z zaginionych w poniedziałek nastolatków z Ledna. Nie żyje także 15-letni Marek. Jego ciało wyłowiono dziś z Odry.

Potwierdził rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy. Kilka dni wcześniej w okolicach Krosna Odrzańskiego znaleziono w rzece ciało 13-letniego Filipa:

Przez wiele dni w poszukiwania chłopców zaangażowanych było ponad 200 policjantów, strażaków, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej oraz wolontariuszy. Wykorzystano specjalistyczny sprzęt – w tym roboty przystosowane do pracy na wodzie, sonary i kamery termowizyjne.

– Zrobiliśmy wszystko co możliwe, by odnaleźć żywych chłopców. Niestety nie było to możliwe – dodawał Marcin Maludy. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku