°C

Piotr Żyto po porażce w Lesznie i bardzo ostro o Jacku Frątczaku!

fot. Jakub Lesiński
 

Trener Marwis.pl Falubazu Zielona Góra, Piotr Żyto ocenił postawę zespołu i poszczególnych swoich zawodników po porażce w Lesznie 36:54. Szkoleniowiec odniósł się także do komentarzy żużlowego eksperta Jacka Frątczaka. Były menadżer Falubazu tuż po meczu na stadionie im. Alfreda Smoczyka, na jednym z portali wyraził swoją opinię na temat obecnej, jego zdaniem ciężkiej sytuacji zielonogórskiego zespołu.

W sobotnim meczu w Lesznie nieco słabej niż do tej pory zaprezentowało się dwóch liderów Falubazu: Patyk Dudek i Max Fricke. – Patryk miał trochę gorszy początek, potem się trochę rozkręcił i gnał – mówi trener Piotr Żyto o występie popularnego „Duzersa”. – Max zaczął z „grubej rury”, a potem poszło trochę nie w tym kierunku – ocenił Australijczyka.

Ponadto szkoleniowiec Marwis.pl Falubazu w dość emocjonalnych i w bardzo ostrych słowach odniósł się do komentarzy Jacka Frątczaka. Były menadżer Falubazu oraz Get Well Toruń, obecnie żużlowy ekspert ocenił sytuację zielonogórskiej drużyny „na gorąco” po meczu w Lesznie, na łamach portalu WP Sportowe Fakty. Frątczak mówi tam m.in.: – Nie widać progresu w drużynie Falubazu. Jeśli ktoś będzie dziś narzekał na skład czy trener zwalał winę na zawodników, to trzeba zadać sobie pytanie, kto ten skład jesienią i zimą budował. Nie wolno teraz tak robić. Zaskakujące są te ruchy w 14 wyścigu, gdy wystawia się zawodnika z numerem 16. Nie wiadomo, po co? Sytuacja zielonogórzan jest ciężka. Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje. (źródło: sportowefakty.wp.pl)

– Może chce zająć moje stanowisko? – zastawiał się obecny trener Falubazu. Poniżej cała rozmowa z Piotrem Żyto:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku