°C

TL Ubezpieczenia Stal znokautowała Śląsk

fot. R.Rachlewicz
 

Zwycięstwem zakończyli rozgrywki I ligi piłkarze ręczni TL Ubezpieczenia Stali Gorzów.

W przedostatniej kolejce spotkań gorzowianie pokonali we własnej hali trzecią drużynę w tabeli Śląsk Wrocław 40:31 (19:18)

Dla gorzowskiej drużyny był to ostatni pojedynek w tym sezonie, a jego stawką było pierwsze miejsce w tabeli. Z kolei dla wrocławianom zwycięstwo było potrzebne do walki o miejsce w czołowej trójce, które pozwala na grę w Lidze centralnej w przyszłym sezonie. Spodziewano się zatem zaciętego i wyrównanego pojedynku, i taka była pierwsza połowa. W drugiej od początku dominowali gospodarze, którzy szybki odskoczyli od wrocławian na odległość 4-5 bramek. Rywale nie pozwalali jednak na powiększenie tej przewagi. Jednak gdy pod koniec spotkania miejscowym udało się powiększyć przewagę, z rywali uszło powietrze i w efekcie już na kilka minut przed zakończeniem meczu wiadomo było, że zespół TL Ubezpieczenia Stali wygra to spotkanie i całe rozgrywki.

Mateusz Stupiński – kapitan TL Ubezpieczenia Stali:

Marcin Palica – trener Śląska:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku