°C

Gozdnicka kultura gotowa do odmrożenia

fot. S. Kordyjalik
 

Pracownicy jednostek kultury z niecierpliwością czekają na możliwość pełnego działania, w bezpośrednim kontakcie z odbiorcami. Wprawdzie można już organizować akcje plenerowe i zapraszać do biblioteki, ale to nie jest pełnia możliwości placówek kultury.

Potwierdza to również Paweł Babicz. Dyrektor Domu Kultury w Gozdnicy wskazuje, że nie przeszkadza nawet, iż wkrótce będą wakacje. To teoretycznie czas kanikuły, ale na tę porę placówka też ma ciekawą ofertę.

Paweł Babicz mówi, że wszelkie informacje na temat wznowienia działalności przez Dom Kultury w Gozdnicy są na bieżąco podawane na stronie internetowej placówki i na jej profilach w mediach społecznościowych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku