°C

Filharmonia Gorzowska zaprasza do wspólnego świętowania 10. urodzin!

 

Z okazji swoich 10. urodzin Filharmonia Gorzowska przygotowała prezenty. Mogą je otrzymać dzieci urodzone 18 maja 2011 r. oraz 18 maja tego roku - poinformowała rzeczniczka Filharmonii Gorzowskiej Urszula Śliwińska.

18 maja br. minie 10 lat od momentu, kiedy w Filharmonii Gorzowskiej zabrzmiały pierwsze dźwięki muzyki.

Z tej okazji Filharmonia zaprasza do wspólnego świętowania swojego jubileuszu, organizując liczne koncerty, wydarzenia i konkursy.

„Jednym z nich jest ten adresowany do równolatków instytucji oraz maluszków, które przyjdą na świat 18 maja tego roku”

– powiedziała Śliwińska.

19 maja br. ordynatorzy oddziałów noworodkowego oraz położniczo-ginekologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. wręczą mamom, które urodziły 18 maja 2021 r., vouchery do odbioru nagrody. Nagrody zostaną przekazane jedynie po wcześniejszym otrzymaniu zgody laureatów.

„Będzie to roczny karnet na zajęcia Muzycznego Raczkowania, czyli zajęcia dla rodziców z dziećmi do czwartego roku życia. Będzie można go wykorzystać w wybranym sezonie artystycznym w ciągu czterech najbliższych lat”

– zapowiedziała rzeczniczka.

Inną niespodziankę przygotowano dla dzieci, które podobnie jak Filharmonia Gorzowska obchodzą 18 maja br. swoje 10. urodziny. Wszystkie zgłoszone dzieci otrzymają podwójne zaproszenie na wybrany koncert familijny, realizowany w Filharmonii Gorzowskiej w sezonie artystycznym 2021/2022.

Wystarczy do 25 maja br. przesłać do Filharmonii Gorzowskiej kopię legitymacji szkolnej dziecka celem potwierdzenia daty jego urodzin. Zgłoszenia są przyjmowane drogą mailową na adres: konkurs@filharmoniagorzowska.pl

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin dostępne są na stronie internetowej www.filharminiagorzowska.pl oraz w mediach społecznościowych Filharmonii Gorzowskiej.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku