°C

Dziś Noc Muzeów. Nie przegapcie tego wydarzenia

fot: G. Sawoch
 

Gorzowskie muzeum zaprasza dziś mieszkańców na Noc Muzeów. Muzealnicy będą czekać na gorzowian w trzech lokalizacjach: w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ulicy Warszawskiej, w Spichlerzu przy Fabrycznej i Muzeum Grodu Santok w Santoku. Wszystkie placówki będzie można zwiedzać od godziny 16.00 do 23.00.

– W muzeum przy ulicy Warszawskiej, w odświeżonej sali Malarstwa Polskiego, mieszkańcy będą mogli zobaczyć wyjątkowe działo sztuki – mówi dyrektor Ewa Pawlak:

Do współpracy przy organizacji dzisiejszego wydarzenia, muzealnicy zaprosili muzyków Filharmonii Gorzowskiej

Organizatorzy zachęcają, by w tą wyjątkową noc odwiedzić wszystkie muzealne filie. W Spichlerzu warto zobaczyć wystawę „PRL oczami Waldemara Kućki” i wystawę „Fotograficzne inspiracje z dawnych widokówek”. Po raz pierwszy podczas Nocy Muzeów będzie można odwiedzić wyremontowane Muzeum Grodu Santok. Warto podkreślić, że zwiedzanie w Noc Muzeów jest bezpłatne.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku