°C

Od dziś bez maseczki na powietrzu. Gorzowianie zadowoleni

Fot. Unsplash/Erin Agius
 

Od dziś na otwartej przestrzeni można zdjąć maseczki. Wciąż trzeba je będzie jednak zakładać wchodząc między innymi do sklepów, urzędów, autobusów i tramwajów czy przemieszczając się po klatce schodowej w bloku. Warunek, by spacerować bez maseczki jest jeden: 1,5 metrowy dystans od innych osób.

Możliwość ściągnięcia maseczek ucieszyła wielu gorzowian:

Przypomnijmy, że od dziś zaczynają działać restauracje i kawiarnie na świeżym powietrzu, uczniowie klas 4-8 rozpoczną naukę hybrydową, kibice wrócą do obiektów sportowych, ale zajmą tylko 25 proc. miejsc, jest możliwość zorganizowania m.in. wesel i komunii, z limitem do 25 osób.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku