°C

Karbownik i Stanisławski – mistrzami Polski U-17. Dwa medale pięcioboistów ZKS-u

Marek Staniszewski
 

W Drzonkowie o tytuły mistrzów Polski rywalizowali pięcioboiści w kategorii U- 17. Na podium nie zabrakło reprezentantów gospodarzy.

Wśród dziewcząt wygrała Małgorzata Karbownik z Legii Warszawa, która o sekundę wyprzedziła Maje Marcinkowską z ZKS Drzonków. Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Dębska z Legii. W rywalizacji chłopców najlepszy był Szymon Stanisławski z Jedynki Łódź (na zdjęciu). Drugie miejsce zajął Igor Radomyski z Legii Warszawa, a trzecie Czech Krystof Svarc. Brązowy medal mistrzostw kraju zdobył czwarty w klasyfikacji generalnej Kajetan Gontowiuk z ZKS Drzonków:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku