°C

Obejrzyj Ośno z wieży

fot. UM Ośno Lubuskie
 

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Ośna Lubuskiego złożyło wniosek o dofinansowanie na renowację wieży widokowej nad jeziorem Reczynek. Dzięki zabiegom mieszkańców Ośna, a jednocześnie członków stowarzyszenia, udało się pozyskać unijne środki na ten cel. To kwota 23,5 tysiąca złotych.

– Projekt wchodzi w końcową fazę realizacji, a stowarzyszeniu należą się gratulacje i podziękowania, bo wieża to doskonały punkt widokowy w tej części miasta – mówi Stanisław Kozłowski, burmistrz Ośna Lubuskiego.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy projekt zainicjowany i zrealizowany przez stowarzyszenie. Wcześniej dokonano odtworzenia mostków wraz z wybrukowaniem ścieżki przy stawach rybackich oraz zrekonstruowano wysepkę na jeziorze Reczynek.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku