°C

Komendant Michalski z generalską gwiazdką

fot: MSWiA
 

Prezydent Andrzej Duda wręczył awans generalski komendantowi Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Tomasz Michalski został awansowany do stopnia generała brygady.

Podczas uroczystości prezydent dziękował Straży Granicznej za ofiarność i służbę w czasie pandemii. Formacja obchodzi 30-lecie powstania

Prezydent przypomniał, że Straż Graniczna pełni służbę w całym kraju.

Generał Tomasz Michalski pochodzi z Zielonej Góry. Ma 49 lat. Od początku służby jest związany z oddziałem Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim. Służbę rozpoczął w 1997 roku w pionie operacyjno-śledczym. Od 2013 roku zajmował stanowisko zastępcy komendanta. Od półtora roku jest szefem oddziału.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku