°C

Kolejna radiowa akcja „Światła”

FOT. Lubuska Policja
 

Twoje światła - nasze bezpieczeństwo

Pod koniec maja Radio Zachód zorganizowało akcję sprawdzania świateł. W stacjach kontroli pojazdów PZMot. w Gorzowie  i  Zielonej Górze  – specjaliści  sprawdzali stan oświetlenia aut osobowych.  Z tej bezpłatnej akcji skorzystało ponad 5o lubuskich kierowców.  Zainteresowanie akcją było tak duże, że postanowiliśmy powtórzyć kontrole. Na początek wakacji, przed urlopowymi wyjazdami ponownie sprawdzimy światła. To we wtorek, 29 czerwca w Gorzowie i Zielonej Górze w godzinach od 11 do 17. Akcję wspierają: Polskie Linie Kolejowe, Lubuska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz wojewódzka, policyjna drogówka.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku