°C

Działaj Lokalnie 2021

graf. Fundacja Collegium Polonicum
 

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do składania wniosków na dofinansowanie swoich działań. W Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2021” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia.

– Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej – informuje Marta Stachowska z Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, koordynator programu grantowego „Działaj Lokalnie”.

Wnioski można składać do 31 maja 2021 roku wyłącznie drogą elektroniczną: http://system.dzialajlokalnie.pl/ Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 6 tysięcy złotych. Wyniki konkursu poznamy w połowie czerwca.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku