°C

Areszt dla 27-latka za włamania do aptek w Słubicach

Fot. M.Poniedziałek
 

Policjanci ze Słubic zatrzymali 27-latka podejrzanego o włamania do dwóch tamtejszych aptek i kradzież pieniędzy. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie – poinformowała w poniedziałek Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

27-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem oraz usiłowania włamania, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany w połowie minionego tygodnia, krótko po włamaniu do jednej z aptek w Słubicach. Włamywacz wszedł do niej po wypchnięciu okna. Po zgłoszeniu o przestępstwie policjanci m.in. zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na którym było widać sprawcę.

Podczas rozliczania znanego policji 27-latka okazało się, że może on stać również za włamaniem do innej ze słubickich aptek, z której po wyważeniu okienka sprzedażowego w drzwiach wejściowych złodziej zabrał 600 zł.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku