°C

Słubickie baseny w przyszłym roku

fot. SOSiR
 

W tym roku mieszkańcy Słubic nie skorzystają z pływalni na obiektach SOSiR. Stan basenów zostanie dokładnie zbadany, a następnie niecki będą wyremontowane. Docelowo zmieni się nieco ich przeznaczenie dla określonych grup wiekowych.

– W tym roku będziemy tam prowadzić intensywne prace, a na pływalnie zaprosimy w roku przyszłym – mówi Ryszard Chustecki, dyrektor Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zmodernizowana zostanie także tzw. część olimpijska, czyli basen 50-metrowy. W planach jest również jego oddzielenie ścianą działową od części głębokiej. Docelowo, w miejscu, gdzie kiedyś była skocznia do wody, ma powstać miejsce dla rodziców z małymi dziećmi.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku