°C

Kostrzyńska jedynka z boiskiem

fot. Nasza Klasa
 

Przy szkole podstawowej nr 1 w Kostrzynie nad Odrą powstało centrum sportowe z ukierunkowaniem na zapasy. Powstało w miejscu starego boiska. Zagospodarowania natomiast wymaga teren wokół centrum. I tu władze widzą możliwość wybudowania nowego placu gry dla uczniów kostrzyńskiej jedynki.

– Miejsce ma być wykorzystane na potrzeby uczniów, a jednocześnie cieszyć wyglądem – informuje Mirella Ławońska, skarbnik miasta Kostrzyn nad Odrą.

Do finansowego zamknięcia inwestycji brakuje 400 tysięcy złotych. Tę sumę miasto wyasygnuje z własnego budżetu. Obecnie trwają przygotowania do przetargu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku