°C

O zielonogórskich lasach na największym pikniku naukowym w Europie!

Klimat i my, RDLP, materiały promocyjne
 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze zaprezentuje projekt pt. „Zielony Klimat” na 24. Pikniku Naukowym organizowanym przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik.

Uznawany jest on za największe plenerowe wydarzenie naukowe w Europie. Tym razem w związku z pandemią koronawirusa zostało przeniesione do internetu. 
– Zaprezentujemy siedmiominutowy film o perełkach regionu – mówi Ewelina Fabiańczyk, rzeczniczka Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze:

– To także inspiracja na wakacyjne wycieczki – dodaje Ewelina Fabiańczyk:

Prezentowany film będzie można zobaczyć na facebookowej stronie wydarzenia, a także po zakończeniu pikniku na profilu RDLP w Zielonej Górze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku