°C

Tydzień bibliotek także w Krośnie

Mediateka Krosno Odrzańskie
 

Rozpoczął się 18. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Hasło tegorocznego spotkania bibliotekarzy i czytelników to Znajdziesz mnie w bibliotece. Do akcji włączyło się wiele placówek kultury, między innymi Mediateka w Krośnie Odrzańskim.

– Znów nie możemy spotkać się z czytelnikami, znów brak możliwości zaproszenia interesujących literatów, ale musimy sobie dać radę – informuje Agnieszka Langner – Kosmaty, dyrektor krośnieńskiej Mediateki.

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Krośnie Odrzańskim zakończy się jednak imprezą otwartą. Będzie to rajd rowerowy do Bytnicy, który planowany jest na sobotę.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku