°C

W Grabnie powstanie świetlica wiejska

fot. UG Cegłów
 

Gmina Ośno Lubuskie przystępuje do budowy świetlicy wiejskiej w Grabnie. To już ostatnia miejscowość w gminie, która jeszcze takiego obiektu nie ma. O ile jednak przy budowie innych świetlic samorząd gminy Ośno Lubuskie otrzymywał dofinansowanie do tych inwestycji, o tyle w tym przypadku budowę wykona z własnych funduszy.

– Po prostu pieniądze na dofinansowanie takich inwestycji, które wspomagał głównie PROW, już się skończyły – uzasadnia Stanisław Kozłowski, burmistrz Ośna Lubuskiego.

Pieniądze na budowę świetlicy w Grabnie pochodzą z budżetu gminy Ośno Lubuskie. Dodajmy jednak, że budżet został zasilony środkami z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku