°C

Wygodniej na Warniki

fot. Zbigniew Bodnar
 

Ulica Osiedle Warniki to jedna z dłuższych ulic Kostrzyna nad Odrą. Jest w zarządzie powiatu gorzowskiego i wymaga porządnego remontu. Oczekiwanie na jej całościowy remont nie ma sensu, więc władze miasta i powiatu postanowiły połączyć siły i zmodernizować ulicę.

– Na mocy porozumienia powiat będzie inwestorem, a miasto włączy się w finansowanie inwestycji – tłumaczy Mirella Ławońska, skarbnik Kostrzyna nad Odrą.

Prace rozpoczną się już w najbliższą środę. Potrwają do listopada 2022 roku. Inwestycja będzie etapowana, aby umożliwić mieszkańcom dostęp do posesji.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku