UKS Trójka zwycięstwem kończy sezon

Szczypiorniści UKS-u Trójki Nowa Sól pokonali u siebie Żagiew Dzierżoniów 40-25 w ich ostatnim w tym sezonie meczu drugoligowym. Dzięki temu zwycięstwu są już pewni conajmniej czwartego miejsca w końcowej klasyfikacji.

Tylko pierwsze minuty były wyrównane. Do przerwy gospodarze z Nowej Soli prowadzili 18-13, ale po zmianie stron nie pozostawili złudzeń co do tego, kto jest lepszą drużyną.

Powody do radości ma trener UKS-u Trójki Nowa Sól, Alan Raczkowiak:

UKS jest obecnie trzeci i pozostanie na tym miejscu jeśli w sobotę ŚKPR Świdnica przegra na wyjeździe KS Polonia Środa Wielkopolska. W przeciwnym razie ekipa nowosolska spadnie na czwarte miejsce.