°C

UKS Trójka zwycięstwem kończy sezon

foto: Krystian Machalica
 

Szczypiorniści UKS-u Trójki Nowa Sól pokonali u siebie Żagiew Dzierżoniów 40-25 w ich ostatnim w tym sezonie meczu drugoligowym. Dzięki temu zwycięstwu są już pewni conajmniej czwartego miejsca w końcowej klasyfikacji.

Tylko pierwsze minuty były wyrównane. Do przerwy gospodarze z Nowej Soli prowadzili 18-13, ale po zmianie stron nie pozostawili złudzeń co do tego, kto jest lepszą drużyną.

Powody do radości ma trener UKS-u Trójki Nowa Sól, Alan Raczkowiak: 

UKS jest obecnie trzeci i pozostanie na tym miejscu jeśli w sobotę ŚKPR Świdnica przegra na wyjeździe KS Polonia Środa Wielkopolska. W przeciwnym razie ekipa nowosolska spadnie na czwarte miejsce.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku