°C

Budowlani Murzynowo w półfinale Pucharu Polski!

foto: Krystian Machalica
 

Budowlani Murzynowo uzupełnili grono półfinalistów lokalnego Pucharu Polski. Lider gorzowskiej okręgówki wygrał w zaległym ćwierćfinale z Odrą Bytom Odrzański 2-0.

Bramki padały na przełomie połów. W 44. minucie trafił Rafał Świtaj, a w 47. wynik na 2-0 ustalił Ernest Graś. Tym samym Budowlani dołączyli do Polonii Słubice, Cariny Gubin i bezpośredniego rywala w walce o finał – Lechii Zielona Góra. 

Trener gospodarzy, Tomasz Skrężyna zaznacza, że zespół miał swoje okazji, ale cieszy się z udanej przygody w lokalnym Pucharze Polski:

Szkoleniowiec gości, Mateusz Konefał zdaje sobie sprawę, że to Lechia bedzie faworytem w półfinale, ale liczy na małą niespodziankę:

Mecze półfinałowe 12 maja, finał 3 czerwca w Międzyrzeczu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku