°C

Wyedukowani. Tacy przychodzimy do szczepienia

Fot. Envato
 

- Może razem pokonamy zarazę – tak motywuje pacjentów Krystyna Jankowska, szczepiąca przeciwko covid w Żaganiu. Powszechny Punkt Szczepień przy szpitalu działa już tydzień.

Szczepienia idą sprawnie i szybko, pacjenci – jak podkreślają pielęgniarki – przychodzą przygotowani i wyedukowani:

– W ciągu dnia szczepimy około 180 osób – mówi Jacek Wąsik, kierownik żagańskiej filii 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach:

Punkt obsługiwany jest przez personel szpitala przy współpracy z samorządem powiatowym i miejskim. *** Więcej w Popołudniówce Radia Zachód pt. „Pielęgniarka: motywuję szczepionych, namawiajcie rodzinę”, jak również w materiale pt. „180 szczepień w nowym powszechnym punkcie”.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku