°C

G.Groselle zmęczony; nadal uważa, że Zastal ma lepszy zespół

fot. Jacek Białogłowy
 

Amerykański center Enei Zastalu BC Zielona Góra to jeden z dwóch(obok Łukasza Koszarka) zawodników, do których w finale PLK jest najmniej pretensji. Groselle robi co może, zdobywa mnóstwo punktów tyle, że...nie zmienia to sytuacji zespołu. Zastal gaśnie w oczach w kolejnych meczach choć GG stwierdził wczoraj, że to Żan Tabak ma lepszą drużynę.

Po meczu nr 4, w który Zastal zebrał baty od Stali Groselle podkreślał, że drużyna źle zagrała w I połowie i straty z pierwszej połowy zdecydowały o porażce:

Pytaliśmy Grosella, czy jest wyczerpany serią, bo tak wyglądał schodząc we wtorek z parkietu w IV kwarcie, i czy ma jeszcze siły na walkę z podkoszowymi z Ostrowa:

Czy GG wierzy jeszcze w mistrzostwo? -Zdecydowanie tak! Według mnie mamy lepszy zespół – mówi center Zastalu:

I jeszcze na koniec pytanie od RZG o to, co się stało z zespołem, który dał się zdominować w finale w sposób dla wszystkich niespodziewany:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku