°C

Tragedia na torach w Świebodzinie. Nie żyje 57-latka

Fot. Pixabay
 

Policjanci ze Świebodzina po nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności potrącenia przez pociąg 57-letniej kobiety. Tragedia miała miejsce w poniedziałek w tym mieście – poinformował we wtorek Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Do potrącenia doszło 3 maja, kilkaset metrów od stacji PKP w Świebodzinie. Kobieta, która znalazła się na torach została potrącona przez pociąg towarowy i zginęła na miejscu. Maszynista pociągu był trzeźwy.

„Na miejscu wypadku przeprowadzono oględziny. Postępowanie mające wyjaśnić przyczynę i dokładne okoliczności tego zdarzenia jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Świebodzinie”

– dodał Ruciński.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku