°C

Czy Zastal wyrówna w finale? Ł.Koszarek: Na pewno się nie poddamy

fot. Tomasz Browarczyk/Enea Zastal BC
 

Koszykarze Enei Zastalu BC Zielona Góra przegrywają 1-2 w finale PLK ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Po wygranej Zastalu w pierwszym meczu serii finałowej dwa kolejne mecze zdominowała Stal. Eksperci twierdzą, że Stal ma teraz przewagę mentalną, fizycznie jest na równi z Zastalem, potrafiła wyeliminować Rolandsa Frejmanisa, a świetnie grają też jej obwodowi i jej szanse na mistrzostwo oceniane są wyżej niż Zastalu.

Co na to Zastal. W poniedziałek zagra ze Stalą po raz czwarty, dziś wieczorem trenował w Arenie Ostrów szykując się do meczu, a my o sytuacji, w której znalazła się mistrz Polski rozmawiamy z kapitanem – Łukaszem Koszarkiem. Ten przyznaje, że Stal była lepsza w dwóch ostatnich meczach, ale nie panikuje przed kolejnym spotkaniem. I uważa, że Zastal – po wyeliminowaniu błędów z meczów nr 2 i 3 będzie walczył o wygrane w kolejnych pojedynkach:

Mecz nr 4 rozpocznie się 3 maja znów o 19:30 i na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra i Radia Zachód.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku