°C

Lesiewicz ze srebrem, pech Żoka!

fot. FB Kornelia Lesiewicz
 

Polska sztafeta 4x400 metrów w składzie z zawodniczką AZS AWF Gorzów Kornelią Lesiewicz zdobyła srebrny medal World Relays w Chorzowie.

Gorzowianka biegła na pierwszej zmianie i wyprowadziła sztafetę na 2. miejsce. Po drugiej zmianie z Małgorzatą Hołub-Kowalik Polki utrzymały tę pozycję a po trzeciej spadły na 4. miejsce. Drugą pozycję przywróciła biało-czerwonym wychowanka ALKS AJP Gorzów, reprezentująca obecnie AZS AWF Wrocław Natalia Kaczmarek. Występ Lesiewicz ocenia jej klubowy trener, Sebastian Papuga:

Niestety nie powiodło się dziś Łukaszowi Żokowi w sztafecie 4×200. Zawodnik ALKS AJP Gorzów biegł dziś na trzeciej zmianie, na której Polacy zajmowali 3. miejsce. Niestety zupełnie nie wyszła zmiana pomiędzy Żokiem a Karolem Zalewskim i biało-czerwoni ostatecznie nie dotarli do mety.

Dodajmy, że w kadrze męskiej sztafety 4×400 był Daniel Sołtysiak, ale klubowy kolega Żoka nie dostał szansy występu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku