°C

Remis, który nikogo nie zadowala

foto: Krystian Machalica
 

Lechia II Zielona Góra zremisowała u siebie 3-3 z Dębem Sława Przybyszów w meczu 29. kolejki Jako IV ligi.

Wynik otworzył  w 6. minucie po zagraniu Pawła Wieczorka Bartosz Skiba. Lechia wyrównała jeszcze przed przerwą. W 31. minucie sfaulowany w polu karnym został Jan Zioła, a „jedenastkę” wykorzystał Maciej Brzeźniak.

Lechia szybko, bo w 47. minucie zaczęła strzelanie w drugiej połowie. Wówczas celnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Karol Haraś. W 69. minucie po zagraniu piłki ręką rzut karny wykorzystał Bartosz Skiba. Lechia ponownie wyszła na prowadzenie pięć minut później, gdy z dystansu trafił Adrian Topolski. Goście zdołali wyrównać w 83. minucie. Zamieszanie pod bramką zielonogórską wykorzystał Mikołaj Kiełczewski. Finalnie drużyny podzieliły się punktami, poprzez remis 3-3.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku