°C

Wakacyjne plany Małych Gorzowiaków

A.Dobosiewicz
 

Coraz bliżej wakacje. Początek maja to dla większości zespołów artystycznych niemalże ostatni dzwonek, aby myśleć o wyjazdach na letnie festiwale i przygotować się do artystycznych prezentacji.

Niestety, w dobie pandemii trudno planować jakiekolwiek podróże. – Jeżeli nie uda się wyjechać na zagraniczny festiwal, to zorganizujemy zgrupowanie w Polsce – mówi Maria |Szupiluk, szefowa Zespołu Tańca Ludowego Mali Gorzowiacy.

Dodajmy, że na przełomie czerwca i lipca Zespół Tańca Ludowego Mali Gorzowiacy zamierza zorganizować w Gorzowie XXVI Międzynarodowy Festiwal Tańca „Folk Przystań” Gorzów 2021. W zależności od sytuacji epidemicznej festiwal będzie miał formę stacjonarną lub online.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku