°C

Rusza akcja Majowy weekend. Policja apeluje o ostrożność na drogach

policyjna kontrola, fot. KWP Gorzów
 

Ruszyła coroczna akcja kontroli policji na drogach województwa lubuskiego. W majowy weekend funkcjonariusze sprawdzać będą prędkość i trzeźwość kierowców. Żarska policja apeluje o ostrożność i rozwagę.

W tym czasie należy się liczyć ze wzmożonymi kontrolami kierowców. Policjantów z drogówki wspierać będzie żandarmeria wojskowa.

Jak mówi komisarz Aneta Berestecka z żarskiej Komendy Powiatowej Policji, prowadzone kontrole to troska o bezpieczeństwo użytkowników pojazdów:

– Pamiętajmy również, że czas majówki to okazje do kradzieży mienia. Zadbajmy o swoje rzeczy – dodaje komisarz Berestecka:

Akcja Majowy weekend trwać będzie do wtorku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku