°C

Pszczew przed turystycznym sezonem

UG Pszczew
 

Gminy przygotowują się do sezonu turystycznego. Oczywiście najwięcej w tej sferze dzieje się tam, gdzie natura obdarzyła teren swoimi walorami. Tak jest w gminie Pszczew, która słynie z pięknych jezior, plaż i zabytków.

– Liczymy, że tegoroczny sezon będzie lepszy od poprzedniego, choć pewnie jeszcze nie będzie tym, które znamy sprzed kilku lat. Przygotowujemy jednak pewne nowości – mówi Józef Piotrowski, wójt gminy Pszczew:

Dodajmy jeszcze, że prywatny inwestor buduje nad jeziorem 20 apartamentów. Będą one samowystarczalne energetycznie, a więc nieszkodliwe dla środowiska.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku