°C

Budowa stadionu lekkoatletycznego w Gorzowie [FILM Z DRONA]

 

Oprócz inwestycji drogowych w Gorzowie prowadzona jest także przebudowa obiektów sportowych. Z pomocą drona zajrzeliśmy jak wyglądają prace na stadionie Warty, który zmieni się w stadion lekkoatletyczny.

Inwestycja obejmuje przebudowę dwóch stadionów – tego od strony ulicy Wyszyńskiego i miejsca z którego korzystali piłkarze Warty Gorzów. Jeden będzie stadionem głównym – tu powstanie m.in. ośmiotorowa bieżnia, rów z wodą do biegów z przeszkodami oraz skocznie do skoku w dal, wzwyż i o tyczce. Będzie też miejsce do rzutów oszczepem, dyskiem i młotem oraz pchnięcia kulą. Drugi stadion będzie miejscem do rozgrzewek.

Inwestycja kosztuje prawie 18 mln zł. Ma zostać ukończona do 18 marca 2022 r.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku