°C

W Kargowej oczyszczalni nadal nie ma

fot. UM Ośno Lubuskie
 

Kargowa nadal bez nowej oczyszczalni ścieków. Spory wokół miejsca budowy nowego obiektu, sposobu oczyszczania czy przesyłu nieczystości sprawiły, że sprawa utknęła. Przypomnijmy, gmina musiała nawet zrezygnować z dofinansowania, które otrzymała na budowę.

– Na tę chwilę zajmujemy się pomysłem, który pozwoli zrealizować inwestycję na zasadzie PPP, czyli Partnerstwa Publiczno-Prywatnego – tłumaczy Marta Paron, zastępca burmistrza Kargowej.

Analiza da odpowiedź na pytanie, czy budowa oczyszczalni w formie Partnerstwa Publiczno-Prywatnego będzie dla gminy korzystna. Analiza będzie gotowa we wrześniu.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku