°C

Skradziony w Niemczech samochód odzyskany przez żarską policję

Fot. Lubuska Policja
 

Żarscy policjanci kryminalni w wyniku pracy operacyjnej odzyskali skradzionego na terenie Niemiec busa marki Mercedes Sprinter. Zatrzymano dwie osoby, które usłyszały zarzuty paserstwa.

Funkcjonariusze ustalili, że na jednej z posesji w powiecie żarskim może znajdować się skradziony pojazd. Na miejscu zastali już częściowo rozebrane auto.

Jak mówi komisarz Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach, zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnego aresztu:

Mężczyznom grozi kara 5 lat pozbawienia wolności, jednak z uwagi na znaczną wartość mienia może ona wynieść nawet do 10 lat więzienia.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku