°C

Turystyczna współpraca w Santoku

fot. A.Sendecka
 

Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku podpisało porozumienie z Muzeum Lubuskim, które ma tam swoją filię. Chodzi głównie o wspólną promocję turystyczną.

Mówi dyrektor Muzeum Lubuskiego Ewa Pawlak:

Gmina Santok oprócz walorów przyrodniczych ma teraz także marinę. Można tam już wypożyczać sprzęt pływający. Na turystów czekają kajaki i łodzie wiosłowe. Wycieczkę po Warcie i Noteci warto połączyć z odwiedzinami w muzeum lub na grodzisku. Mówi Sylwia Dobrzyńska dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku:

Początek sezonu turystycznego w Santoku ma być połączony z akcją Sprzątania Brzegów Warty. Zbiórka w sobotę o 10.00 przy Marinie. Przy okazji będzie też można oddać krew w krwiobusie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku