°C

Kulturalna ankieta w Kargowej

fot. GCK Kargowa
 

Pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Kargowej zwrócili się do młodych mieszkańców gminy z ankietą dotyczącą sytuacji i potrzeb w zakresie kultury. Pytania dotyczą uczestnictwa w życiu kulturalnym gminy, ale także preferencji w tym obszarze.

– Chodzi nam o ogóle wysondowanie kulturalnych potrzeb mieszkańców w naszej gminie. To pozwoli nam na stworzenie spójnej oferty, adresowanej do konkretnej grupy – mówi Sławomir Kaczmarek, p.o. dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Kargowej:

Wyniki ankiety będą znane w maju. Nie będą ogłaszane, ale jej rezultaty poznają mieszkańcy na spotkaniach z pracownikami Gminnego Centrum Kultury w Kargowej. Na spotkaniach tych będzie wypracowywany model oferty placówki.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku