°C

Jakub Skierka szykuje się na MP, a za chwilę czempionat europejski

foto: Krystian Machalica
 

Intensywny czas przed zielonogórskim pływakiem Jakubem Skierką. Wraz z Towarzystwem Pływackim Zielona Góra wystartuje w Mistrzostwach Polski w Lublinie, a następnie weźmie udział w Mistrzostwach Europy.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Lublinie potrwają od 28 kwietnia do 2 maja. Następną ważną imprezą będą Mistrzostwa Europy w Budapeszcie na Węgrzech, które odbędą się w dniach 17-23 maja. Jak mówi Skierka, mimo braków zawodów forma na ten moment jest dobra, ale start na Mistrzostwach Polski będzie traktował jako przetarcie przed ważniejszymi imprezami:

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku