°C

Joanna Pisarewicz nowym dyrektorem Filharmonii Gorzowskiej

fot: Ł.Kulczyński UM
 

Joanna Pisarewicz wygrała konkurs na dyrektora Filharmonii Gorzowskiej. To wyniki prac komisji konkursowej i przyjęcia tej rekomendacji przez prezydenta Gorzowa. Konkurs na stanowisko dyrektora filharmonii trwał kilka miesięcy. Z uwagi na pandemię wszystkie procedury przebiegały bowiem wolniej.

Dziś Jacek Wójciki wraz z wiceprezydent Małgorzata Domagałą i dyrektor Wydziału Kultury Iną Czaińską, wręczyli nominację na stanowisko dyrektora filharmonii, zwycięzcy konkursu, nowej dyrektor Joannie Pisarewicz. Mówi rzecznik prasowy magistratu Wiesław Ciepiela:

Joanna Pisarewicz pracuje w filharmonii od 2013 roku, w ciągu ostatnich miesięcy pełniła obowiązki dyrektora tej placówki:

– Przyszło mi pełnić to stanowisko, w niełatwych czasach. Pierwszym z moich zadań będzie z pewnością poszukiwanie nowego dyrygenta – mówi dyrektor Pisarewicz:

Wiele projektów już istniejących w filharmonii ma zostać kontynuowane. – Chce postawić na dalszy rozwój sfery edukacyjnej – dodaje Joanna Pisarewicz:

Dodajmy, że o stanowisko dyrektora filharmonii ubiegało się 5 kandydatów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku