°C

Rolands Frejmanis – w bańce znakomity, przed finałami spokojny

fot. Jacek Białogłowy
 

Skrzydłowy Enei Zastalu Zielona Góra Rolands Frejmanis zagrał w półfinałach PLK w Ostrowie Wielkopolskim kolejne znakomite mecze w tym sezonie. Imponował skutecznością, zdobyczami punktowymi(ponad 21 pkt. na mecz), a poza tym, jak zawsze grał mądrze i sprytnie. To w tej chwili jeden z najważniejszych graczy w talii Żana Tabaka. Jego świetny sezon widzą zresztą też w VTB - liga nominowała go do nagrody dla najlepszego rezerwowego sezonu!

Po powrocie z Ostrowa, w niedzielne popołudnie RZG rozmawiało z Łotyszem.

Opowiadał nam o meczach ze Śląskiem, o swojej postawie i o tym, jak może wyglądać finał PLK; zahaczyliśmy też o ostatni mecz ligi VTB, który Zastal już w czwartek zagra w Kazachstanie z Astaną:


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku