°C

Nasi na maratońskich mistrzostwach: życiówki też były

DEBNO 18.04.2021 LEKKOATLETYKA 47.MARATON DEBNO 41.PZLA MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET 91. PZLA MISTRZOSTWA MEZCZYZN NZ START IWONA BERNARDELLI KRYSTIAN ZALEWSKI FOT MAREK BICZYK PZLA
 

Sześciu reprezentantów lubuskich klubów wystartowało w rozegranych w Dębnie PZLA Mistrzostwach Polski w Maratonie.

Najwyższą, 40. lokatę zajął gorzowianin Przemysław Piątkowski. 43-latek reprezentujący Team Baryła zanotował czas 2:39:04, bijąc o ponad 4 minuty swój rekord życiowy:

Oprócz Piątkowskiego z Team Baryła 51. był Cezary Walkowski z Międzyrzecza, a 65. mieszkający na co dzień w Krakowie Michał Biedrzycki. Dwóch reprezentantów w mistrzostwach Polski miał Draczyński Team Nowa Sól: 53. był Bartosz Przekopowicz, a 74. Grzegorz Terlikowski. Ponadto 55. miejsce zajął Marek Tatara z Lubusza Słubice.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku